Otelimiz

Otelimizde 1 süit oda 2 Apart 21 standart oda olmak üzere toplam 24 adet oda, 68 kişilik çok amaçlı Restaurant salon bölümü, 1 tv oturma odası 2 mutfak mangal yapmanız için şömine açık hava da oturmak için bahçe oturma alanı mevcuttur…Ayder’in 4 bir yanını gören en iyi konumdadır.

Odalarımız ’da, 24 saat sıcak su merkezi kalorifer ısıtma sistemi, duş, wc ve saç kurutma makinası, her odada ücretsiz internet servisi ve oturma alanımızda playstation oyun konsolu okey tavla santranç ve bilgisayar bulunmaktadır özel serender gecelerin de Yöresel kıyafetlerle horon geceleri düzenlenmektedir. Otelimiz ’de yöresel kahvaltı ve yöresel yemekler bulunmaktadır. Organik gıda ile siz müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Her ayrıntısı siz değerli misafirlerimizin rahatı için dizayn edilmiştir.

Eşsiz manzarasıyla Restaurant bölümünden tüm ayderi görebilirsiniz otelimiz ayderin en iyi konumuna sahip tek işletmedir daha ilk adımınızı attığınızda ferahlığı hissedeceksiniz şehrin stresinden uzak rahat bir ortam sizi bekliyor tamamen yöresel motiflerle bezenmiş bir dekorasyona lobide akşamları kuzine keyfi wireless internet televizyon tavla santranç okey oynayarak veya sıcak sohbetlerle katılabilirsiniz.